top of page

Osoby, które będą chciały przyłączyć się do wyprawy, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczy.

Proszę o wcześniejsze dokładne zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w poszczególnych zakładkach gdzie znajdują się wszelkie informacje.

Telefon: +48 691 979 517

E-mail: biuro@rowerowywloczykij.pl

Nie jest to wyjazd komercyjny, to moja prywatna inicjatywa dlatego dokładnie zapoznaj się z Regulaminem wyjazdu. Ideą takiego wyjazdu jest zobaczyć jak najwięcej, za jak najmniejsze pieniądze. Każdy kto pojedzie będzie cząstką tej wyprawy, każdy może coś dorzucić od siebie, żeby mogło być ciekawiej.

Jeśli myślisz, że jadąc na taką wyprawę, fajnie spędzisz czas, zadzwoń. Im szybciej się zbierzemy, tym więcej czasu zostanie na przygotowanie wyprawy.

Możliwa jest także opcja  wspólnego dojazdu do przystani promowej w Hirtshals w Danii. W naszym przypadku to obniżenie koszów transportu do Danii. Jeżeli osoby, które z nami pojadą będą miały swój pomysł na Norwegię, droga wolna :-), spotykamy się po prostu w dniu planowanego powrotu przy samochodzie i jeśli będzie też taki Wasz pomysł na powrót, wracamy razem do Polski. Z swojej strony zachęcam do przyłączenia się do naszego projektu, ale jeżeli macie inny pomysł na Norwegię a potrzebny jest wam transport i uda się wszystko dograć - zapraszam.

bottom of page