raty przez
internet leasing przez internet
top of page

PRODUKTY

Przetestuj przez zakupem

 

Myślą Państwo o zakupie przyczepki rowerowej jednocześnie nie będąc do końca pewnym jaki model będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka. Wypożyczalnia "Rowerowy Włóczykij" daje możliwość przetestowania przyczepek przed zakupem, jest to okazja do sprawdzenia jaki model będzie dla Państwa dziecka/dzieci najlepszy.

Czas w jakim możemy testować przyczepkę wynosi 2 dni, po tym czasie jeżeli Państwo zdecydują się na zakup przyczepki w sklepie internetowym, koszt zakupu zostanie pomniejszony o koszt wypożyczenia.

Zapraszam do WYPOŻYCZALNI

Nordic Cab

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

 

 1. Kupujący składa zamówienie na stronie internetowej rowerowywloczykij.pl/sklep wypełniając poprawnie formularz zamówienia. Składając zamówienie Kupujący składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży wskazanych w zamówieniu towarów.

 2. Sprzedawca po sprawdzeniu stanów magazynowych wysyła kupującemu na wskazany przez niego w zamówieniu e-mail potwierdzenie przyjęcia zamówienie wraz z terminem jego realizacji oraz numerem konta bankowego, na który Kupujący ma dokonać płatności.

 3. Termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na koncie Sprzedawcy.

 4. Kupujący może składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, natomiast przekazanie do realizacji odbywa się pomiędzy 9:00 a 17:00 w dni robocze

 5. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie internetowym są cenami brutto.

 6. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru oraz dokonanie płatności. W przypadku niedostępności zamówionych produktów Kupujący informowany jest o tym fakcie i może wówczas podjąć decyzję o sposobie realizacji zamówienia (wydłużenie czasu oczekiwania, realizacja częściowa, anulowanie części lub całości zamówienia).

REALIZACJA DOSTAWY, FORMY PŁATNOŚCI

 • Towar jest wysyłany w dni robocze w ciągu 48 godzin po odnotowaniu wpłaty na koncie Sklepu.

 • Zamówienia realizowane są za pomocą firmy kurierskiej. Możliwy jest odbiór osobisty, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

 • Zakupy powyżej sumy 300 PLN są wysyłane bezpłatnie na terenie Polski.
  Zakupy poniżej sumy 300 PLN są wysyłane z doliczeniem w panelu zamówienia kosztów wysyłki w wysokości 15 PLN niezależnie od gabarytów i wagi paczki/ek

 • Zamówienia poza teren RP realizowane są po każdorazowym ustaleniu i zatwierdzeniu kosztów dostawy przez klienta.

 • Podczas odbioru zamówionego towaru, należy w obecności kuriera sprawdzić przesyłkę. Jeżeli jest uszkodzona lub niekompletna, stałą praktyką jest spisanie w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego. Prosimy o informację o takim zdarzeniu na adres e-mail biuro@rowerowywloczykij.pl

 • Czas dostawy od dnia wysyłki zazwyczaj wynosi:

  • UPS – w Polsce 1 dzień roboczy 

  • GLS – w Polsce 1 dzień roboczy

  • Poczta Polska – w Polsce do 3 dni roboczych

 • Dostępne formy płatności: 
  - przelew bankowy bezpośrednio na konto Sklepu przed wysyłką towaru
  - płatność przy odbiorze w siedzibie Sklepu.

       - płatność internetowa PayPal

       - płatność online kartą debetową w systemie PayPal

       - raty

bottom of page