raty przez
internet leasing przez internet
top of page

PRODUKTY

Przetestuj przez zakupem

 

Myślą Państwo o zakupie przyczepki rowerowej jednocześnie nie będąc do końca pewnym jaki model będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka. Wypożyczalnia "Rowerowy Włóczykij" daje możliwość przetestowania przyczepek przed zakupem, jest to okazja do sprawdzenia jaki model będzie dla Państwa dziecka/dzieci najlepszy.

Czas w jakim możemy testować przyczepkę wynosi 2 dni, po tym czasie jeżeli Państwo zdecydują się na zakup przyczepki w sklepie internetowym, koszt zakupu zostanie pomniejszony o koszt wypożyczenia.

Zapraszam do WYPOŻYCZALNI

Thule Chariot 2

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

 

 1. Kupujący składa zamówienie na stronie internetowej rowerowywloczykij.pl/sklep wypełniając poprawnie formularz zamówienia. Składając zamówienie Kupujący składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży wskazanych w zamówieniu towarów.

 2. Sprzedawca po sprawdzeniu stanów magazynowych wysyła kupującemu na wskazany przez niego w zamówieniu e-mail potwierdzenie przyjęcia zamówienie wraz z terminem jego realizacji oraz numerem konta bankowego, na który Kupujący ma dokonać płatności.

 3. Termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na koncie Sprzedawcy.

 4. Kupujący może składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, natomiast przekazanie do realizacji odbywa się pomiędzy 9:00 a 17:00 w dni robocze

 5. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie internetowym są cenami brutto.

 6. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru oraz dokonanie płatności. W przypadku niedostępności zamówionych produktów Kupujący informowany jest o tym fakcie i może wówczas podjąć decyzję o sposobie realizacji zamówienia (wydłużenie czasu oczekiwania, realizacja częściowa, anulowanie części lub całości zamówienia).

REALIZACJA DOSTAWY, FORMY PŁATNOŚCI

 • Towar jest wysyłany w dni robocze w ciągu 48 godzin po odnotowaniu wpłaty na koncie Sklepu.

 • Zamówienia realizowane są za pomocą firmy kurierskiej. Możliwy jest odbiór osobisty, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

 • Koszt wysyłki dla zamówień realizowanych na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej (RP) ponosi Kupujący 
  Zamówienia poza teren RP realizowane są po każdorazowym ustaleniu i zatwierdzeniu kosztów dostawy przez klienta.

 • Dostępne formy płatności: 
  - przelew bankowy bezpośrednio na konto Sklepu przed wysyłką towaru
  - płatność przy odbiorze w siedzibie Sklepu.

       - płatność  kartą - terminal płatniczy

       - raty

bottom of page