top of page

EXPLORER JAKO SANKI

Sanki Explorer można złożyć za pomocą prostych uchwytów i nie są potrzebne narzędzia.

Żaden z elementów/części sanek nie jest dłuższy niż sam przedział pasażerski, co oznacza, że ​​wszystkie elementy/części można umieścić wewnątrz samych sanek. To sprawia, że ​​są to sanki, które bez problemu zmieszczą się w bagażniku auta.

Testy:  Wszystkie elementy na saniach zostały przetestowane w temperaturze -25°C, Nordic Cab przeprowadza surowe i trudne testy użytkowania i ryzyka. Nisko położony środek ciężkości, ruchome niezależne narty i duża odległość między nartami sprawiają, że sanki są niesamowicie stabilne.

Sanie Explorer mają również solidne, odporne na zimno dno z tworzywa sztucznego, które zapewnia dobrą ochronę od spodu.

Ponieważ Nordic Cab Explorer może być również używany jako przyczepka rowerowa i wózek dziecięcy, spełniamy wymagania i normy europejskie (EN) w zakresie jakości, bezpieczeństwa i środków chemicznych.

Wózek rowerowy: EN15918: 2011 + A1: 2013

Wózek: EN1888

Testy zostały przeprowadzone przez niezależny organ kontrolny: SGS

Narty opracowane we własnym zakresie

Były kierownik ds. smarowania w narodowej drużynie narciarskiej,  Knut Nystad  , był częstym użytkownikiem i aktywnym testerem Nordic Cab od początku 2007 roku. Knut jest bezpośrednio zorientowany na opinie i wniósł duży wkład w rozwój Nordic Cab.

w600h600.jpg

Dobry poślizg

-  Narty są produkowane z odpornego na zimno wysokiej jakości PE. Jest to materiał o bardzo małym tarciu na śniegu i jest taki sam, jak wielu producentów nart, których używa w swoich podeszwach narciarskich.

Oddzielny punkt mocowania nart

-  Nordic Cab ma własny punkt mocowania nart, który pomaga zrównoważyć ciężar w wózku. Oznacza to, że   podczas ciągnięcia sanek nie doświadczysz przyrostu wagi do 10 kg do uniesienia. Podróż będzie więc jak najbardziej komfortowa dla Was, którzy będą również holować sanie.

Zakrzywiony kształt

-  Lekko zakrzywiony kształt zapewnia dobrą powierzchnię styku na śniegu. Zasada działania jest taka sama jak klamry w narcie.

Tory sterujące

-  W podeszwie nart znajdują się cztery tory prowadzące. Dzięki temu sanki stabilnie podążają za narciarzem za turystą. Jeśli używasz nart bez prowadnicy, doświadczasz, że sanki się ślizgają, z naszymi nartami nie stanie się to nawet przy stosunkowo ostrych zakrętach i zjazdach.

Szerokie narty

-  Dobra szerokość 10 cm i powierzchnia podparcia na nartach oznacza, że ​​dobrze sprawdza się również poza stokiem.

Indywidualnie ruchomy

-  Narty Nordic Cab są osiowe i niezależne od siebie. Oznacza to, że poruszają się po terenie i dobrze tłumią nierówności.

Podwójna końcówka

-  Oprócz wysokiego czubka z przodu, nasze narty mają również czubek z tyłu. Ułatwia to manewrowanie. Jeśli np. będziesz musiał odepchnąć sanki do tyłu, nie wbiją się one w śnieg.

Szelki ergonomiczne

-  Szelki mają szerokie i wyściełane ograniczniki ramion, które sprawiają, że ciągnięcie jest ergonomiczne i wygodne.

-  Usztywniony i wyściełany pas na brzuch odciąża plecy.

-  Zintegrowane łaty ochronne chronią ubrania przed zużyciem

Ruchome i elastyczne funkcje

-  Odciąża i tłumi ruch na sankach.

-  teleskopowe dla wszystkich długościach i swobodnego przepływu narty i Polaków.

 

SANIE EXPLORER - INFORMACJE TECHNICZNE:

Dzieci:  1-2

Waga jako pulk:  14 kg

Max waga na sankach (dzieci + towar) : 45kg

Wymiary złożone:  61 x 101 x 41 cm

bottom of page