top of page

Przyczepki pomiędzy 1 a 2 tyś zł

Zakup przyczepki markowej wiodących producentów w przedziale cenowym 1 tyś do 2 tyś złotych z roku na rok wydaje się to trudniejszy.  Jest to jednak ciągle możliwe, okazuje się także, że mamy wybór i to całkiem spory. Czym przyczepki w takim przedziale cenowym mogą się charakteryzować:

- prosta konstrukcja - zawsze z atestami;

- skromny środek - zawsze są pasy;

- najczęściej brak amortyzacji;

- brak wielofunkcyjności - czasem jednak możemy być miło zaskoczeni.

Czy warto zatem rozważyć zakup przyczepki niskobudżetowej? Wiele zależy od nas samych, od wieku naszego dziecka, jak chcemy wykorzystywać przyczepkę rowerową, czy oprócz przyczepki są dla nas ważne inne funkcje. Czasem sprawy o których nie myślimy w czasie zakupu, zostaną bardzo szybko zweryfikowane w czasie użytkowania przyczepki, wtedy dochodzimy do wniosku, że może jednak warto było wybrać inne rozwiązanie, inny model, nawet droższy. Dlatego tak ważne jest także przy zakupie przyczepki rowerowej z niższej półki cenowej, aby odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań;

- jaki jest wiek dziecka;

- w jaki sposób chcemy użytkować przyczepkę rowerową;

- czy inne funkcje przyczepki są dla nas ważne: funkcja spacerowa, biegowa;

- czy chcemy w przyczepce przewozić dzieci do roku;

- czy w przyszłości chcemy naszą przyczepkę doposażać np. o zestaw narciarski;

- gdzie mieszkamy: czy w mieście, czy na wsi;

- jakie otaczają nas drogi;

- czy będziemy jeździć od czasu do czasu, czy może będziemy podróżować;

- jak wielki jest bagażnik w aucie - transport przyczepki;

- jaki maksymalnie wysoki jest nasz budżet.

Może okazać się, że po dokładnej analizie, przyczepka z dolnej półki cenowej nie będzie tym, czego szukamy. Może także być naszym optymalnym rozwiązaniem. Co zatem mamy w ofercie:

- Qeridoo Speedkid 1

- Qeridoo Speedkid 2

- Wike Junior

- Weehoo Blast

- Burley Minow

- Burley Bee Single

- Burley Be dla dwójki dzieci

- Weehoo iGo Turbo

Mamy więc wybór i to całkiem spory. Najbardziej rozbudowaną opcją, która posiada amortyzację, funkcję wózka, można ją doposażyć o dodatkowe akcesoria jest marka Qeridoo. Przyczepka z dużym potencjałem przestrzennym, mająca zacięcie do podróży w nieznane. Miałem okazję podróżować z Qeridoo w różnym terenie i uwierzcie mi, że zachowując rozsądek, przyczepka dała sobie radę nawet w miejscach totalnie nieprzystosowanych do podróży z rowerem i przyczepką. Zawsze bezpiecznie, w relatywnie komfortowych warunkach docieraliśmy z Lenką do celu. Oczywiście pozostałe opcje, jeżeli spełniają Wasze założenia, także są warte uwagi.

Poznajcie ofertę przyczepek rowerowych:

bottom of page