top of page

Croozer Kid Plus

Nowy model Croozer Plus 2017 oferowany jest zarówno w wersji pojedynczej (do przewożenia jednego dziecka - Croozer Plus 2017 Kid 1) oraz w wersji podwójnej. Oba modele produkowane są tylko w kolorze niebieskim.  

Parametry przyczepki Croozer Plus Kid for 1:

 • waga 11,4 kg

 • maksymalne obciążenie 35 kg

 • wymiary: 113 x 69 x 87 cm

 • wymiary po złożeniu (złożony wózek bez rączki i kół): 104,5 x 69 x 27,5 cm

 • amortyzacja

 • obszerna komora na bagaż

 • rozkładane osłony z siatki i folii

 • system szybkiego składania

 • chorągiewka i odblaski zwiększające widoczność 

Model:Croozer Kid 2 - NOWOŚĆ 2017

Ilość przewożonych dzieci::2 dzieci

dł. x szer. x wys. (bez rączki)::108 x 90 x 88cm

dł. x szer. x wys. (złożony wózek bez rączki i kół)::104,5 x 86 x 27cm

Waga (wózek z rączką)::14,2 kg

Dopuszczalna waga dzieci z bagażem::45 kg

Maksymalna szerokość ramion dziecka::70 cm

Przestrzeń na nogi::58 cm

Przestrzeń na głowę (od siedzenia do górnej ramy)::65 cm

Koła:20"

Wysokość rączki min/max:97/110 cm

Kolor:niebieski

Gwarancja na wózek:2 lata

Gwarancja na ramę:10 lat

Croozer Kid Plus for 1 jest prosty i wszechstronny. Można go używać jako wózka do joggingu, spacerówki lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie 3w1 jest wszystko czego potrzebujesz. Przyczepkę Croozer Plus wyróżnia przede wszystkim amortyzacja, którą zapewnia zawieszenie Sylomer. Charakteryzuje się ono nie tylko doskonałymi elementami resorującymi, lecz także niezwykle efektywnymi amortyzatorami.

Dzięki nim po przejechaniu nierówności terenu przyczepka się nie kołysze, lecz natychmiast wraca do pozycji wyjściowej. Zwiększa to komfort dziecka i optymalizuje pozycję przyczepki na podłożu. Regulacja zawieszenia w zależności od wagi pasażerów nie jest konieczna, bowiem elementy resorujące same dopasowują się do ciężaru ładunku. Przyczepka w czasie jazdy pracuje cicho, bardzo sprawnie pokonuje nierówności terenu bez znaczenia po jakiej jedziemy nawierzchni. Jest to bardzo ważne w czasie jazdy z dzieckiem. Przyczepka Croozer Kid Plus jest wyposażona w podwozie o skoku 45 mm. Tak duży skok podwozia zapewnia niezwykle wysoki komfort jazdy.  Udało się to osiągnąć dzięki technologii Croozer Sylomer® i jej elementom resorującym i amortyzującym. Elementy te nie zmieniają kształtu i są odporne na krótkie, nawet ekstremalne przeciążenia. Poza tym są one odporne na warunki pogodowe, nie zużywają się i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Pielęgnacja i konserwacja nie jest konieczna.

Przyczepkę Croozer Plus stworzono z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie małych pasażerów. Piękciopunktowe pasy, regulowane zagłówki, lekko odchylona pozycja oparcia, pozwalająca na drzemkę w czasie wycieczki, w szczegółach widać dbałość o komfort maluchów. Bezpieczną jazdę zapewnia nisko osadzony środek ciężkości, mocne metalowe zderzaki oraz odblaskowe znaczniki. Smaczku w modelu Plus dodają światła zamontowane w rączce przyczepki, w warunkach nocnych sprawdzają się wyśmienicie, białe i czerwone oświetlenie, sprawia, że jesteśmy bardzo widoczni na ścieżce, drodze po zmroku. We wnętrzu jest dużo miejsca, jest miejsce aby schować zabawki, przekąski, picie. Bagażnik także sporo pomieści co ułatwi zaplanowanie dłuższej podróży. Bardzo praktycznym rozwiązaniem w przyczepkach Croozer jest hamaczek, który pozwala nam przewozić w przyczepce dzieci mające kilka miesięcy. W naszej wypożyczalnie najmłodszym uczestnikiem testów modelu Plus był Teoś mający 4 tygodnie. W hamaku jest bezpiecznie wygodnie, dziecko ma duży komfort jazdy. Sposób montowania hamaka wyklucza możliwość zetknięcia hamaka z dzieckiem z elementami konstrukcyjnymi przyczepki.

Samo siedzenie w przyczepce to jedno z lepszych rozwiązań na rynku – kubełkowe siedzenie podwieszone do ramy.

Zamontowanie kółka wózkowego po demontażu przyczepki to chwila – dzięki systemowi click sprawnie zamontujemy i wypniemy kółko wózkowe. Kółko wózkowe obraca się wokół własnej osi, sprawdza się na nawierzchniach twardych. Szkoda, że nie jest pompowane tak jak w przyczepkach Qeridoo przez co zwiększyłaby się dostępność terenów w czasie wypraw z wózkiem. Montaż kółka joggerowego to także chwila, która nie zajmie dużo czasu. Kółko biegowe ma możliwość regulacji jeżeli podczas biegu, spaceru, stwierdzimy, że przyczepka lekko ucieka na jedną z stron, mamy możliwość zmiany położenia koła biegowego i po przez regulację skorygujemy tor jazdy przyczepki w czasie użytkowania. Problemem może być transport koła biegowego, które teoretycznie nie mieści się w bagażniku przyczepki. W praktyce wejdzie, jeśli włożymy je do bagażnika, kiedy przyczepka jest złożona, potem jednak już nie wiele do bagażnika schowamy.

Głowica dyszla mocującego przyczepkę do roweru wyposażona jest w kluczyk – hak znajdujący się przy rowerze po połączeniu z dyszlem przyczepki jest zamykany kluczykiem, dzięki temu mamy także pewność, że nikt w sposób łatwy nie odłączy przyczepki od naszego roweru.

Firma Zwei plus Zwei oferując model Croozer informuje iż oprócz testów wytrzymałościowych, zderzeniowych przebadano przyczepkę pod względem materiałów i są one akceptowalne. Innymi słowy, nie musicie Państwo się bać, kiedy dziecko siedząc w przyczepce będzie np. ssało pasek który jest w jego zasięgu (czysty pasek) lub miało kontakt z dowolnym elementem poszycia przyczepki.

Jeśli chodzi o materiały stanowiące poszycie przyczepki, to spełniają międzynarodowy test ekologiczny Öko-Tex® Standard 100 dla odzieży dziecięcej. A cały proces produkcyjny przestrzega surowych norm i standardów i jest pod stałą kontrolą jakościową. 

Bezpieczeństwo zapewnia również uznawany na całym świecie znak kontroli ASTM. Zgodnie z normą ASTM F1975-09 Croozer Kid został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa pasażerów i otrzymał akceptację.

W dużej części poszycie zostało wykonane z folii, dzięki czemu dziecko może widzieć co się dzieje wokół niego, oraz przy niewielkich opadach będzie skutecznie zabezpieczone. Jednak przy większym deszczu zalecamy zastosowanie specjalnej osłony przeciwdeszczowej. 

Do poszycia przymocowano mnogą ilość odblasków, tak aby również po zmroku dowolna powierzchnia wózeczka odbiła światło nadjeżdżającego rowerzysty czy auta.

Konstrukcja Croozera została wykonana z profili stalowych oraz aluminiowych, aby zapewnić solidną podstawę oraz sprawić aby wózek był relatywnie lekki. 

 1.   Wyjątkowo stabilna konstrukcja ramowa zapewnia pasażerom maksymalną ochronę

 2.   Dwie dodatkowe ramy wewnętrzne zapewniają ochronę przed uderzeniem z boku i z tyłu.

 3.   Dodatkowe profile poprzeczne zwiększają sztywność. Dziecko może bezpiecznie stanąć w wózeczku.

 4.   Zderzak daje dodatkową ochronę przed zderzeniem i zaczepieniem.

 5.   Regulowana rączka wózka służy dodatkowo jako pałąk ochronny. 

W nowym modelu przyczepki dedykowanym na rok 2017, podstawa ramy jest lżejsza i jeszcze trwalsza niż w poprzednich egzemplarzach. Jej konstrukcja pozwala także na prostą i szybką wymianę elementów dodatkowych.

Do wszystkich modeli przyczepek Croozer (wyprodukowanych po 2015 roku) istnieje możliwość zamontowania adaptera do nart.SKI ADAPTER umożliwia korzystanie z przyczepki Croozer na powierzchni pokrytej śniegiem. Ze ski adapterem możesz używać przyczepki podczas uprawiania narciarstwa biegowego, wędrówek na rakietach śnieżnych, czy też spacerów po śniegu.

Dane techniczne Croozer Plus 2019

Przyczepka amortyzowana dla 1 dziecka w kpl: inteligentne oświetlenie, 3 zestawy: rowerowy, spacerowy, sportowy, 2 zamykane zaczepy Click&Crooz \ oraz chorągiewka, kolor Ocean Blue
NOWOŚĆ: otwory wentylacyjne, mata pod nogi, podkładka pod głowę dla dziecka.

 Croozer Kid Plus for 1 to idealny towarzysz do codziennego życia w rodzinie. Przyczepa rowerowa, spacerówka lub jogger - zmiana pomiędzy 3 trybami to pestka dzięki praktycznemu systemowi zapinania Click & Crooz®! Dzieci w wieku od 0 do 5 lat mogą jeździć w Croozerze. Dzięki wygodnemu fotelikowi Baby (wyposażenie dodatkowe) wózek Croozer może przenosić najmniejsze tony! 

Plusy systemu Plus: innowacyjny system zawieszenia Croozer AirPad® dostosowuje się automatycznie do masy Twojego dziecka. Z Croozerem nie musisz się kłopotać dostosowując sztywność zawieszenia do ładunku! Uderzenia są skutecznie pochłaniane, aby zapobiec kołysaniu się przyczepy. Beztroska widoczność: zintegrowany, aktywowany czujnikiem system oświetlenia włącza się automatycznie w warunkach słabego oświetlenia (świt, zmierzch i noc).

Nowa generacja przyczep Croozer do 2019 r. Oferuje zupełnie nowe, atrakcyjne wzory. Nowy zderzak pozwala na łatwe zamocowanie zamka rowerowego do ochrony przed kradzieżą. Wszystkie plastikowe okna mają współczynnik ochrony nadfioletowej (UPF) równy 80+. 

NOWOŚĆ 2019: przednia wkładka wentylacyjna dla lepszej wentylacji z zamkniętym okapem 2w1 (ze zintegrowaną osłoną przeciwbryzgową) 
NOWOŚĆ 2019: Wanna ochronna na nogi w standardzie 
NOWOŚĆ 2019: Zagłówek w zestawie w standardzie 
NOWOŚĆ 2019: W zestawie z dołączonym imbusem (do montażu zderzaka) 

Właściwy wybór, gwarantowany : począwszy od roku modelowego 2018 oferujemy 3-letnią gwarancję na wszystkie przyczepy do przewozu Croozer oraz 10-letnią gwarancję na ramę bezpieczeństwa. 

 

3 w 1 - zawiera zestaw naczep, zestaw spacerowy i zestaw do joggingu
• Zawieszenie Croozer AirPad® 
• Zintegrowane, aktywowane czujnikiem światło i hamulec postojowy 
• System mocowania Click & Crooz® 
• Indywidualne ergonomiczne siedzenie z 5-punktowym systemem uprzęży 
• Duża powierzchnia bagażowa 
• Pasuje dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat 
• Może być składane w jednym kroku 
• Zderzak z miejscem do zamocowania zamka rowerowego 
• Bezpieczny przedział pasażerski z przewróceniem i zabezpieczeniem przed uderzeniami bocznymi 
• Sprawdzony pod kątem substancji szkodliwych 
• Różnorodne zaczepy zapewniające kompatybilność z dowolnym typem roweru 

• Odblaskowe oznaczenia wysokości i szerokości 
• Wyjątkowa stabilność i odporność na wywracanie dzięki szerokiemu rozstawowi osi i nisko położonemu środkowi ciężkości
• Regularnie testowane i kontrolowane przez niezależne laboratoria badawcze, instytuty i 
gazety / magazyny 
• Wszystkie materiały są testowane pod względem zawartości substancji szkodliwych w celu osiągnięcia norm wykraczających poza wymagania prawne 

ZAWIERAJĄCY ZE WZGLĘDEM SWOJEGO CROOZERA 

• Przyczepa rowerowa z 1 siedzeniem, 20 "kołami i układem zawieszenia 
• Zestaw do przyczep - 2-osiowe zaczepy, ramię zaczepu z blokowanym zaczepem (3 klucze), flaga bezpieczeństwa 
• Zestaw spacerowy - 6-calowe kółko spacerowe 
• Zestaw jogger - 2 koła z wbudowaną regulacją śledzenia i 16-calowe koło do 
joggingu • Kierownica z możliwością ponownego ładowania, czujnik -aktywny system oświetleniowy 
• Kombinezon 2 w 1 - kombinowana ochrona przed insektami i deszczem 


Szczegóły techniczne

Ilość miejsc: 1 
• Max. Szerokość ramienia: 56 cm
• Maks. Wysokość głowicy 62 cm 
• Dł. X szer. X wys. (Bez uchwytu): 112 x 76 x 89 cm 
• złożenie L x W x W: (bez uchwytu i kół) 106 x 71,5 x 28 cm 
• Wysokość rączki : (niska / wysoka pozycja ) 93 / 109,5 cm 
• Waga: (podstawa z rączką i kółkami) 15,3 kg 
• Max. Ładowność 35 kg 
• Koła: 20-calowe koła szprychowe z odblaskowymi pasami 
• Kolor Ocean blue

43284_6__17221_6.jpg
43281_3__17224_3.jpg
43283_2__17226_2.jpg
43281_1__17224_1 (1).jpg
43283_4__17226_4.jpg
43281_4__17224_4.jpg

Nasza przygoda z Croozerem w wersji Kid for 1: https://www.rowerowywloczykij.pl/recenzja-croozr

Jeżeli chcecie przetestować przyczepki Croozer, zapraszam do wypożyczalni Rowerowego Włóczykija.

Jeżeli myślicie o zakupie przyczepki Croozer, zapraszam do sklepu stacjonarnego i internetowego Rowerowego Włóczykija.

bottom of page