top of page

Qeridoo Sportrex 2

Ten model, to klasyka w najlepszym wydaniu. Przyczepka bardzo mocna, pomimo kilku sezonów w wypożyczalni wygląda jak nowa. Czysta, kolor intensywny, pod spodem folia w idealnym stanie, podłoga pod nóżkami wzmocniona, przyczepka wysoka, spokojnie zmieści dzieci wyższe i starsze.. Można z jedynki zrobić dwójkę, przepinając pasy do pozycji centralnej. Amortyzacja to dwie regulowane sprężyny, konkretne koła, mocowanie dyszla spawane !, hamulec postojowy, pasy z osłonkami, dość duży bagażnik, choć trzeba przyznać, że generalnie modele Sportrex nie mają ich dużych jeśli chodzi o pojemność. Q środku przyczepka jest czysta, zadbana, dodatkowo posiada co nie jest standardem poduszkę siedziska, dzięki czemu łatwiej utrzymać czystość, kiedy chcemy wypinamy poduszkę i ją pierzemy. Przyczepka z funkcją wózka spacerowego, z możliwością blokowania koła do jazdy na wprost. Przyczepka będzie posiadała dwa nowe zagłówki. Jest oczywiście zaczep i flaga (choć ona jest trochę mówiąc ogólnie zmęczona).

To przyczepka na kolejne lata, nie ma możliwości montowania tutaj fotelika Maxi Cosi, jeśli chcecie w niej przewozić maluszki, które jeszcze nie chodzą, trzeba zakupić fotelik Webera.

Czy jest coś w niej co można powiedzieć, że jest nie tak? Przyszyłem odblaski frontowe, ponieważ były delikatnie wyrwane, praktycznie tego nie widać, tylko od wewnątrz i jest delikatne przetacie w bagażniku, ale bardzo bardzo minimalne, praktycznie także go nie widać.

Potrzebujesz więcej informacji? Pisz na biuro@rowerowywloczykij.pl

bottom of page